Poloha chat

TrojanoviceChaty Sega nabízí ubytování v srdci chráněné krajinné oblasti Beskydy - Valašsko v malebné podhorské obci Trojanovice. Chaty nabízí krásný výhled na posvátnou horu Radhošť a známé horské sedlo Pustevny (1.098 m), kde jsou v zimě dobré podmínky pro lyžování. V létě lze ke koupání využít místní aquapark a v případě nepříznivého počasí krytý bazén. Okolí nabízí celoročně dostatečné sportovní a kulturní vyžití. Můžete pořádat zajímavé výlety a aktivity. Seznam "největších lákadel" jsme pro Vás připravili v menu "zajímavosti a aktivity".

Ubytování

Chata pětilůžková: ložnice v podkrovíChaty Beskydy ubytování Valašsko Pustevny lyžování koupání aquapark bazén

Ubytování je vhodné zejména pro rodinnou rekreaci, víkendové a ozdravné pobyty, firemní akce. Ubytování nabízíme ve dvou variantách:
1) chaty čtyřlůžkové
Uspořádání ložnic: 2 x 2 lůžkový pokoj v podkroví
2) chata šestilůžková
Uspořádání ložnic: 2 x 3 lůžkový pokoj v podkroví

Celková kapacita areálu je 30 lůžek.

Vybavení

Beskydy - Noříčí hora

Každá chata má kompletní vybavení. V kuchyňce je rychlovarná konvice, elektrický sporák+trouba, nádobí, lednice. V obýváku je posezení a televize. V každé chatě je koupelna se sprchou a WC. Ložni prádlo je v ceně pobytu. Vytápění a ohřev vody je na plyn.

Venku jsou kolotoče, houpačky, prolézačky, pískoviště, ohniště, grill a zahradní posezení.

Stravování

Chaty se nachází 1 km od lyžařského areálu Pustevny, kde je k dispozici 14 vleků.

Pro vlastní vaření má každá chata vybavenou kuchyň. Nejbližší obchod s potravinami je vzdálen 700 m, je otevřen i v sobotu a neděli. Pokud si budete chtít od vaření na dovolené odpočinout, je 300 m od chaty dobrá restaurace, ceny jsou příznivé.

Přidat k oblíbeným
Doporučit známému